Kariéra

OBCHODNÍ REFERENTKA  PRO ZAHRANIČÍ

Požadujeme:

- vzdělání SŠ
- podmínkou výborná znalost NJ slovem i písmem
- uživatelskou znalost PC - Word, Excel, Internet,Lotus
- komunikativnost, samostatnost, pozitivní myšlení

Nabízíme:

- nástupní plat : 30.000,-
- atraktivní platové ohodnocení
- navíc měsíční, čtvrtletní a roční odměny
- penzijní připojištění, dotované stravování a bezplatné jazykové vzdělávání
- zaškolení v oboru
- pracoviště v Táboře

Náplň práce:

- péče o svěřené porfolio zákazníků
- spolupráce s obchodním zástupcem

Nástup dle dohody.

Elektrikář v třísměnném provozu

(po zaučení)

Nabízíme:

Nástupní mzdu 30.000,- až 37.000,-

Po zapracování:

čtvrtletní a roční odměny

5 týdnů dovolené

Příspěvek na stravování, penzijní připojištění

Požadavky:

ÚSO s maturitou elektrotechnického směru

Držitel osvědčení z vyhlášky 50/78 Sb.

Výhodou jsou zkušenosti s řídicími systémy Siemens S5,S7

Analytické schopnosti, orientace v el. schématech a dokumentacích

ŘP „B“

Samostatnost, komunikativnost a spolehlivost

Charakteristika místa:

opravy průmyslových strojů a linek řízených PC

víkendový pohotovostní režim (1x za měsíc)

diagnostika závad strojního zařízení s využitím PC

Hledáme i absolventa, který se chce stát součástí našeho týmu a naučit se novým věcem.

detail